آموزش غیرحضوری

آموزش غیرحضوری

کلاس های آموزشی-حضوری در دو شهر تهران و مشهد بصورت مداوم برگزار میشود و هنرجویان و علاقمندان به رشته قالبگیری و تولید میتوانند با ثبت نام در این دوره ها دانش خود را در این زمینه افزایش بدهند و مهارت لازم برای راه اندازی یک کسب و کار و شغل دائم و یا نمیکه وقت را بدست بیاورند.

آموزش ها بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی مطابق با روش های اجرایی و کاری که در کارخانه ها و کارگاههای بزرگ در حال اجرا میباشد، داده میشود. و شما به سطحی از دانش و مهارت خواهید رسید که می توانید از فردای روز آموزش اقدام به انجام کار کنید. البته مطابق هر کاری در ابتدا باید از کارهای کوچک تر و ساده تر شروع کنید و با کسب تجربیات بیشتر به سمت کارهای بزرگتر بروید.

در حین کار هر جا مشکل و سوالی داشتید می توانید روی ما حساب کنید و از پشتیبانی ما بهره مند شوید. (راه های ارتباطی برای دریافت پشتیبانی)

یکی از اصول و هر آموزش چه بصورت حضوری و چه بصورت غیرحضوری که بسیار مهم است، دادن پشتیبانی به کارآموزان است تا بعد از آموزش بتوانند سوالات و مشکلاتی که در حین کار برایشان پیش می آید را بپرسند و پاسخی مناسب و کار راه انداز دریافت کنند.

سطح آموزش های حضوری به نحوی است که اگر شما هیچ دانش و پیش زمینه ای نداشته باشید می توانید کار را یاد بگیرید و نگران نباشید که برای حضور در سرکلاس باید از قبل پیش زمینه ای داشته باشید. ما از صفر به شما آموزش میدهیم و تا مرحله ای آموزش را پیش میبریم تا شما بتوانید هرآنچه در این کار است را یاد بگیرید و حرفه ای شوید.

فرم زیر به منظور پیش ثبت نام میباشد. با پرکردن اطلاعات در فرم و کلیک کردن بر روی دکمه “ارسال” علاوه بر اینکه اطلاعات شما برای ما ارسال میشود شما هم به درگاه بانک وصل میشوید و بخشی از مبلغ کلاس را پرداخت خواهید کرد تا ثبت نام شما قطعی شود. الباقی مبلغ آموزش در محل آموزش پرداخت خواهید کرد.

بعد از قطعی شدن ثبت نام شما، ما با شما تماس خواهیم گرفت تا آدرس و دیگر اطلاعات مورد نیاز برای روز آموزش را در اختیار شما قرار بدهیم.