آموزش حضوری – تهران

کلاس بعدی: پنجشنبه 26 دی ماه​

زمان برگذاری کلاس آموزشی بعدی:

 • مکان تهران
 • پنجشنبه 26 دی ماه
 • از ساعت 8.30صبح تا 5.30عصر

سرفصل های آموزش:

 • آموزش ساخت قالب های سیلیکونی بصورت لایه ای (حداقل مصرف سیلیکون)
 • آموزش ساخت پسقالب و ساپورت های فایبرگلاس (سبک و نشکن)
 • آموزش تولید قطعات و مجسمه های رزینی و پلی استر (بصورت توخالی و توپر)

نکته بسیار مهم:
آموزش هایی که یاد میگیرید را ماندگار میکنیم:
هر آنچه را که در سرکلاس آموزشی میبینید و یاد میگیرید را بر روی 2 حلقه دی وی دی در پایان کلاس به کارآموزان محترم خواهیم داد. تا در منزل و محل کار بتوانند هر وقت که خواستند آموزش ها را بارها و بارها مرور کنند.

این دی وی دی ها بیشتر از 6 ساعت آموزش است که از کلاس های حضوری فیلمبرداری شده است و با هر بار دیدن این فیلم ها شما مجدد یک آموزش مجازی با تمام نکات و جزئیات را تجربه خواهید کرد، و دیگر هیچ وقت مهارتی را که یاد گرفته اید را فراموش نخواهید کرد.

کلاس های آموزشی-حضوری در شهر تهران بصورت مداوم برگزار میشود و هنرجویان و علاقمندان به رشته “قالبگیری و تولید” میتوانند با ثبت نام در این دوره ها دانش خود را در این زمینه افزایش بدهند و مهارت لازم برای راه اندازی یک کسب و کار و شغل دائم و یا پاره وقت را بدست بیاورند. آموزش ها بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی مطابق با روش های اجرایی و کاری که در کارخانه ها و کارگاههای بزرگ در حال اجرا میباشد، داده میشود. و شما به سطحی از دانش و مهارت خواهید رسید که می توانید از فردای روز آموزش اقدام به انجام کار کنید. البته مطابق هر کاری در ابتدا باید از کارهای کوچک تر و ساده تر شروع کنید و با کسب تجربیات بیشتر به سمت کارهای بزرگتر بروید.

در حین کار هر جا مشکل و سوالی داشتید می توانید روی ما حساب کنید و از پشتیبانی ما بهره مند شوید. (راه های ارتباطی برای دریافت پشتیبانی)

یکی از اصول و هر آموزش چه بصورت حضوری و چه بصورت غیرحضوری که بسیار مهم است، دادن پشتیبانی به کارآموزان است تا بعد از آموزش بتوانند سوالات و مشکلاتی که در حین کار برایشان پیش می آید را بپرسند و پاسخی مناسب و کار راه انداز دریافت کنند.

سطح آموزش های حضوری به نحوی است که اگر شما هیچ دانش و پیش زمینه ای نداشته باشید می توانید کار را یاد بگیرید و نگران نباشید که برای حضور در سرکلاس باید از قبل پیش زمینه ای داشته باشید. ما از صفر به شما آموزش میدهیم و تا مرحله ای آموزش را پیش میبریم تا شما بتوانید هرآنچه در این کار است را یاد بگیرید و حرفه ای شوید.

اطلاعات عمومی درباره کلاس های حضوری در تهران:

کلاس های آموزشی در تهران به صورت دوره ای برگزار میشود و معمولا در روز های پنجشنبه میباشد که تاریخ دقیق کلاس از طریق کانال تلگرام یا از طریق پیج اینستاگرام یا از طریق همین صفحه اطلاع رسانی میشود. در دوره های قبلی کلاس ها بصورت 3 روز و هر روز 3ساعت بود ولی برای راحتی رفت و آمد هنرجویان از شهرستان به تهران، درحال حاضر کلاس ها بصورت یک روزه است که از ساعت 8.30صبح شروع و در ساعت 5.30عصر تمام میشود. در بین آموزش زمان استراحت خواهیم داشت و هنرجویان عزیز برای صرف نهار مهمان ما خواهند بود. 

 • تاریخ برگزاری کلاس: پنجشنبه ها
 • زمان هر کلاس: یک روزه
 • ساعت برگذاری: از 8.30 صبح تا 5:30 عصر
 • زمان استراحت: 30 دقیقه
 • صرف ناهار: 30 دقیقه
 • تعداد کارآموز در هر کلاس: 8نفر
 • شهر محل برگذاری: تهران خ آزادی خ جیحون …

شهریه ثبت نام در کلاس های حضوری در تهران:

شاید شما کلاس های آموزشی مشابه با هزینه های متفاوت را دیده باشید کلاس هایی که با شهریه های میلیونی با وعده های درآمد ماهیانه چند ده میلیونی و … که توجیه کننده دریافت شهریه های گزاف از کارآموزان باشد. هدف ما ارائه آموزشی کامل که شما را وارد بازار کار کند با شهریه ای پایین و معقول است چون کار تخصصی ما آموزش است و از سال 1385 تا به امروز این حرفه را داریم آموزش میدهیم و خواهیم داد. از چند سال گذشته تا به امروز هزینه هر کلاس آموزشی 800.000تومان است که نه تنها افزایشی نداده ایم بلکه برای تحقق امر کارآفرینی و ارائه آموزشی کاربردی که اکثر کارآموزان بتوانن از آن استفاده کنند و در کلاس ها شرکت کنند، حتی هزینه آموزش را کاهش دادیم که با دادن تخفیف به شما کارآموز محترم هزینه نهایی آموزش را به 600.000تومان کاهش داده ایم، تا مورد رضایت شما و گسترش این دانش و مهارت سودآور شویم. 

 • شهریه نهایی: 600.000تومان

نحوه ثبت نام در کلاس های حضوری در تهران:

چنانچه زمان برگذاری کلاس مورد تایید شما باشد در سریع ترین زمان ممکن ثبت نام کنید. چون ظرفیت هر کلاس فقط 8 نفر است و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

برای قطعی شدن ثبت نام، شما باید مبلغ 200.000تومان از شهریه کلاس را پرداخت کنید و الباقی شهریه را در محل آموزش پرداخت خواهید کرد.

به دو روش میتوانید مبلغ ثبت نام کلاس را پرداخت کنید.

یک) از طریق واریز به شماره کارت بانکی و ارسال تصویر رسید پرداختی بعلاوه نام و شهر و شماره تماس کارآموز، از طریق تلگرام یا واتساپ یا دیگر شبکه های اجتماعی یا پیامک

دو ) از طریق پر کردن فرم زیر

فرم زیر به منظور پیش ثبت نام میباشد. با پرکردن اطلاعات در فرم و کلیک کردن بر روی دکمه “ارسال” علاوه بر اینکه اطلاعات شما برای ما ارسال میشود شما به درگاه بانک وصل میشوید و مبلغ ثبت نام کلاس را پرداخت خواهید کرد تا ثبت نام شما قطعی شود.

بعد از قطعی شدن ثبت نام شما، ما با شما تماس خواهیم گرفت تا آدرس و دیگر اطلاعات مورد نیاز برای روز آموزش را در اختیار شما قرار بدهیم.