درباره ما

Sikaj Tutorial Group

فقط افزایش مهارت موجب افزایش درآمد میشود

با گسترش اینترنت و ایجاد شبکه های مجازی روش های خرید و روش های کسب مهارت بکلی تغییر کرده است به نحوی که در اینترنت میتوان هر کالایی را به راحتی خرید کرد و یا خیلی از مهارت ها را به راحتی آموزش دید و در جهت آن مهارت کسب و کاری موفق را ایجاد کرد و اقدام به کسب درآمد کرد.

همه در تلاش هستیم تا در زندگی شخصی و کاری خود پیشرفت کنیم تا از دیگران عقب نمانیم. یکی از راه های پیشرفت هر انسان کسب دانش و کسب یک مهارت کاربردی است تا از طریق آن بتواند کار و شغلی ایجاد کند که از درآمد خوب و یا عالی برخوردار شود. فضای اینترنت و دنیای بزرگ شبکه های اجتماعی بازاری بزرگ برای محصولات ما ایجاد کرده است تا بتوانیم خدمات و کالاهایی را که تولید میکنیم به فروش برسانیم. پتانسیل های این بازار به حدی زیاد و فراگیر است که با کمی خلاقیت و ابتکار در کاری که انجام میدهیم میتوانیم در بازه زمانی کم بیشترین بازدهی مالی و درآمدی را تجربه کنیم.

کسب مهارتی کاربردی کلید ایجاد شغلی موفق است

یکی از سوالات بسیار متداولی که امروزه ذهن اکثر جوانان را به خودش مشغول کرده است، این است که “چه شغلی داشته باشم؟” یا “دنبال چه حرفه ای برم؟” یا “کدام کسب و کار بیشتر درآمد را دارد؟” یا … زیربنای همه این سوالات یک چیز است “کار” یا “شغل” یا “کسب و کار” همه این سه مورد یک معنایی دارند ولی بنظر شما بهترین شغل چیست؟ از دید بعضی ها بهترین شغل، آن کاری است که با کمترین زحمت بیشترین درآمد را داشته باشید. ولی آیا واقعا همچین شغلی وجود دارد؟ شاید جواب منفی باشد چون اگر همچین شغلی وجود داشته باشد دیگر کسی بیکار نمیشد و الان من و شما مجبور به نوشتن و خواندن این متن نبودیم…

گول تبلیغات دروغین را نخوریم!

در بین حجم انبوهی از تبلیغات در زمینه کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای خانگی متاسفانه افرادی هستند که بدون داشتن تخصص و تجربه در کاری اقدام به تبلیغ در آن کار کرده و با گرفتن هزینه های بسیار بالا و گزاف در قبال دادن اطلاعات بی ارزش و گاه اشتباه، امید و آینده متقاضیان جویای کار را دچار لطمه و یاس و ناامیدی میکنند. تبلیغات دروغینی که با دادن وعده های پوچ مثل درآمد ماهیانه 50میلیون تومان و موارد مشابه، هدفی جز اخاذی از افراد ناآگاه ندارند.

اصولا هرکاری ظرفیتی دارد و بیشتر از مبلغ مشخصی نمیتوان برای آن کار درآمد ماهیانه درنظر گرفت. بدیهی است که اگر کاری واقا درآمدی نجومی داشته باشد در فضای مجازی با تبلیغاتی وسیع و گسترده به من و شما معرفی نخواهد شد!

ما به شما یک شغل حقیقی آموزش میدهیم

سیکاج از سال 1378 با نام “کارگاه هنر طوس” شروع به فعایت نمود و بعد از گذشت مدتی با ارائه سابقه خوب و کسب اعتبار در بین متقاضیان کار و ایجاد کسب و کارهای خانگی و کارگاهی کوچک و بزرگ، امروز با نام و برند “سیکاج” شناخته میشود. آموزش های سیکاج در زمینه “ساخت و تولید” میباشد. به زبان ساده سیکاج به شما یاد میدهد چطور از روی اجسام و قطعات قالب سیلیکونی بگیرید و در مرحله بعد یاد میدهد چطور با قالبی که ساختید تولید کنید، این تولیدات میتواند از جنس رزین پلی استر یا رزین اپوکسی یا گچ و سیمان و … باشد.

فردی که با علم ساخت و تولید اشنایی دارد یعنی میتواند از قطعات مختلف قالب بگیرید و با رزین تولید کند عموما بیکار نخواد بود و همیشه طرح و ایده ای در دست تولید دارد. اگر شما فردی مبتکر و خلاق باشید میتوانید از این دانش و از این مهارت به نحو احسنت استفاده کنید و قطعا دیگه بیکار نخواهید بود.

حجم گسترده ای از قطعات و چیزهایی که یک قالب ساز میتواند بسازد بسیار زیاد است و مهمتر این که در زمینه های مختلف صنعتی میتواند از مهارتی که دارد به نحو شایسته ای استفاده کند.

سیکاج به شما یاد میدهد که چطور قالب سازی کنید و چطور با رزین پلی استر تولید کنید. سیکاج به شما یاد میدهد که چطور یک قطعه را تولید انبوه کنید و به فروش برسانید.

یکی از مزیت های کاری که یاد میگیرید اینست که مربوط به مردان نمیشود و خانم ها هم میتوانند کسب و کاری خانگی راه اندازی کنند. مزیت دیگر اینست که نیاز به دستگاه و ابزار خاصی ندارد و میتوانید با حداقل سرمایه ممکن وارد این کار بشوید.

سیکاج محلی برای آموزش و تامین مواد

فروشگاه اینترنتی سیکاج محلی برای تهیه مواد اولیه مورد نیازی است که در این کار و شغل استفاده میشود. هرآنچه شما در این کار نیاز داشته باشید ما برای شما فراهم می کنیم و در هر نقطه ایران که باشید برای شما ارسال میکنیم. پس نگران تامین مواد نباشید.

یکی دیگر از اهداف سیکاج اینست که شما بتوانید محصولاتی را هم که تولید میکنید در فروشگاه اینترنتی سیکاج به فروش برسانید. ما روی این هدف داریم کار میکنیم و بسیار خوشحال میشویم که در این راه بتوانیم از تجربیات و توانایی های شما استفاده کنیم و کمک بگیریم.

و در آخر…

سیکاج، ادعا نمیکند بهترین شغل دنیا را به شما یاد میدهد.
سیکاج، ادعا نمیکند پردرآمدترین شغل را به شما یاد میدهد.
سیکاج، ادعا نمیکند بعد از آموزش درآمد ماهیانه ده ها میلیون تومانی دارید.
ما فقط این ادعا را داریم که کاری را به شما آموزش میدهیم که با سعی و تلاش شما دیگه بیکار نخواهید بود و درآمد قابل قبولی را خواهید داشت.

 

 

پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)
طَلَبُ الحَلالِ فَرِیضَةٌ عَلَی کُلِّ مُسلِمٍ و مُسلِمَةٍ
کار کردن برای کسب مال حلال، بر هر مرد و زن مسلمان واجب است.